2 Kişilik Altın Avcısı

LoadingFavorilere ekle391 oynanma
LoadingFavorilere ekle391 oynanma
blank
Oyun Adı 2 Kişilik Altın Avcısı
Diğer Adı Altın Avcısı Kardeşler - Gold Miner Bros
Tür 2 Kişilik Oyunlar
Etiketler
Editör Puanı 10
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Favori 1 kullanıcının favori oyunu

BENZER OYUNLAR

blank

Rastgele Basketbol 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

blank

Araba Futbolu 1 ve 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

blank

Hırsız Kardeşler 2

2 Kişilik Oyunlar

OYUN HAKKINDA

Yıllar geçsede eskimeyen bir oyun varmı derseniz hiç kuşkusuz bu oyunlardan birisi altın avcısı oyunu olacaktır. Önceleri tek kişilik olan altın avcısı oyunu şimdi iki kişilik versiyonu ile karşınızda. Gold Miner Bros veya Altın avcısı kardeşler adlarıylada bilinen 2 kişilik altın avcısı oyunu nasıl oynanır, pratik tavsiyeler ve önerileri bu sayfada sizlere sunacağız.

2 Kişilik Altın Avcısı Oyunu: Altın Avcısı Kardeşler

blank

En çok oynanan 2 kişilik oyunlar arasında yerini alan 2 kişilik altın avcısı oyunu ingilizce olarak kodlanmış fakat yazılardan ziyade oyunda grafikler yer aldığından oynamakta herhangi bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyoruz. PLAY tuşuna basmanızla başlayacak olan oyunda farklı aşamalarda madencilik yapacaksınız. Üç farklı haritada toplam 36 bölümden oluşan altın avcısı kardeşler oyununda her bölümde topladığınız altınları satarak para kazanacak yeri gelecek mağazaya giderek şans yoncası, ekstra dinamit gibi ekipmanlar alabileceksiniz.

Oyunda ilk bölümden itibaren hedefleriniz olacak örneğin ilk bölümde 350 Dolar toplamalısınız hedefinize ulaşırsanız bölümü geçersiniz ulaşamazsanız tekrar aynı bölümden devam etmelisiniz. Toplanan altınların toplamı alındığından hangi karakterin ne kadar altın topladığı önemli değil. Sadece hedefinize ikinizin topladığı altınların ulaşması yeterli olacaktır. SHOP kısmını bölüm geçişlerinde görebileceksiniz. Burada ekstra zaman halatı çekme için ekstra güç ve eğer taş yakalarsanız onu patlatmak için dinamit alabiliyorsunuz. Altının dışında bazen elmas veya hediye sandığı gibi ek malzemelerde yakalayarak çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

blank

2 Kişilik Altın Avcısı Hangi Tuşlarla Oynanır

Oyun iki kişi olarak oynandığında her karakterin aynı klavyede farklı tuşları kullanması gerekiyor.

1. Karakter

Birinci karakter genelde S tuşu kullanılarak kancasını madene atıyor ayrıca farenin tuşlarıda kullanılabiliyor.

2. Karakter

İkinci karakteri kontrol etmek için aşağı ok tuşuna basmalısınız.

Ayrıca ikinci karakter farenin sol tuşu ilede kancasını madene atabiliyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.