Ateş ve Su 1 Orman Tapınağı

LoadingFavorilere ekle611 oynanma
LoadingFavorilere ekle611 oynanma
Oyun Adı Ateş ve Su 1 Orman Tapınağı
Diğer Adı Fireboy and Watergirl 1 Forest Temple
Tür 2 Kişilik Oyunlar, Ateş ve Su Oyunları, Beceri Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 10
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (2 votes, average: 3,00 out of 5)
blankLoading...
Favori 1 kullanıcının favori oyunu

BENZER OYUNLAR

blank

Rastgele Basketbol 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

blank

Araba Futbolu 1 ve 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

blank

Kim Milyoner Olmak İster

Beceri Oyunları

blank

Hırsız Kardeşler 2

2 Kişilik Oyunlar

OYUN HAKKINDA

İki kişilik oyunlar denildiğinde yıllardır akıllara ateş ve su karakterleri gelmekte. Bugün sizlere sunduğumuz oyun ise tam bir klasik: Ateş ve Su 1 Orman Tapınağı. Bu iki kişilik harika oyunda karakterlerimiz birlikte hareket ederek parkurları geçmeye çalışacak ve sizlerde onları yönlendireceksiniz. Oyunu tek başınıza oynamanız oldukça zor bu yüden yanınıza bir arkadaş kesinlikle bulmalısınız. Ayrıca serinin bir diğer oyunu ateş ve su 4 kristal tapınağı da sitemizde yer almakta.

blank

Ateş ve Su 1 Orman Tapınağı MEB Engelsiz

Bu oyunumuzu oyunbot.com ayrıcalığı ile engelsiz bir şekilde MEB hatlarında oynayabiliyorsunuz. Oyunu kısa bir şekilde anlatacak olursak öncelikle PLAY tuşuna basalım ardından sizi parkura götürecek. Burada ATEŞ ve SU karakterlerini hangi tuşlarla oynayacağınızda gösterilecek. Oyun hakkında birkaç ipucu verecek olursak SU karaterleri SU üzerinde yaşayabilir ve zıplamdan suyun içinden geçebilir. ATEŞ karakteri ise turuncu renkte ateş suyu içinden geçerek hayatta kalabilir. Bazı bölümlerde bir karakter parkurdaki tuşlara basarak diğer karaktere kapıları açması gerekiyor. Eğer bunları atlarsanız bölümleri geçmekte zorlanırsınız.

Ateş ve Su 1 Hangi Tuşlarla Oynanıyor

blank

1. Karakter SU’yu kontrol etmek için;

  • A, W, D tuşları kullanılacak

2. Karakter ATEŞ’i kontrol etmek için;

  • YÖN yani OK tuşları kullanılacak

Her karakter oyun bitişindeki kapılara ulaştığından kendi kapısından bir sonraki bölüme rahatlıkla geçebilir. Ateş ve Su 1 oyunu içerisinde süre sınırınız yok sadece bölümleri gegçmek için strateji ve zekanızı biraz zorlayamanız gerekmekte.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.