Ateş ve Su 2 Işık Tapınağı – 2 Kişilik

LoadingFavorilere ekle362 oynanma
LoadingFavorilere ekle362 oynanma
blank
Oyun Adı Ateş ve Su 2 Işık Tapınağı – 2 Kişilik
Diğer Adı Fireboy and Watergirl 2 Light Temple
Tür 2 Kişilik Oyunlar, Ateş ve Su Oyunları, Beceri Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 10
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
blankLoading...
Favori 1 kullanıcının favori oyunu

BENZER OYUNLAR

blank

Rastgele Basketbol 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

blank

Araba Futbolu 1 ve 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

blank

Kim Milyoner Olmak İster

Beceri Oyunları

blank

Hırsız Kardeşler 2

2 Kişilik Oyunlar

OYUN HAKKINDA

Kardeşinizle veya arkadaşınızla oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan birisi ateş ve su 2 şimdi sizlerle. Çeşitli platformlarda yardımlaşarak ateş ve su oyunu karakterlerini ışık tapınağı boyunca finale kadar taşımalısınız.

Ateş ve Su 2 Işık Tapınağı Konusu

blank

Serinin ikinci oyunu bir önceki orman tapınağına göre çok daha zor parkurlarla donatılmış. Oyunda ateş kırmızı su ise mavi yıldızları toplayabiliyor amacınız bitiş noktasındaki ışın kapılarına ulaşabilmek böylece bir sonraki bölüme geçme imkanı bulabileceksiniz. Ateş ve su 2 oyununda karakterlerin birbirien yardım etmesi çok önemli birisi yanlış bir hata yaparsa bölüme yeniden başlamanız gerekebilir. Yeşil su her iki karakteride öldürür bu yüzden zıplayarak üzerinden geçmeniz gerekli.

blank

Oynama sırasında size çeşitli ipuçları verilecek bunları dikkatli bir şekilde uygularsanız başarılı olabilirsiniz. Her bölümün çeşitli hilesi var bir karakter bir tuşa bastığında kapılar açılacaktır böylece diğer karakter geçerek oda farklı bir tuşa basarak diğer karakter için kapıyı açabilir. Toplam 40 farklı bölüm bulunuyor.

Ateş ve Su 2 Nasıl ve Hangi Tuşlarla Oynanır ?

blank

Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi Ateş ve Su 2’de YÖN ve AWSD tuşları ile oynanıyor.

  • Ateşi kontrol etmek için OK yani YÖN tuşlarını kullanacaksınız
  • Su karakterini kontrol etmek için AWSD tuşlarını kullanacaksınız

Yapmanız gereken ateşi ve suyu yöneterek çıkış kapısına ulaştırmak ve tüm bölümleri bu şekilde geçerek final / bitiş bölümüne ulaşabilmek. Oyunda hata yapıp bölümde takılırsanız pause tuşuna basarak retry yazan yere tıklarsanız bölüme sıfırdan tekrardan başlayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler…

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.