Ateş ve Su 4 Kristal Tapınağı

LoadingFavorilere ekle1.525 oynanma
LoadingFavorilere ekle1.525 oynanma
Oyun Adı Ateş ve Su 4 Kristal Tapınağı
Diğer Adı Fireboy and Watergirl in The Crystal Temple
Tür Ateş ve Su Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

OYUN HAKKINDA

Ateş ve su karakterlerini bilmeyen yoktur birçok oyun sitesinde en popüler olmayı başaran ateş ve su karakterleri 4. oyununda da bizleri eğlendirecek. Oyunun konusu, nasıl oynandığı ve bazı yerlerde nasıl hileleri kullanarak kolayca geçeceğimizi sizlere listeledik.

fireboy watergirl the crystal temple

Fireboy watergirl the crystal temple

Ateş ve su 4 oyununun konusu kristal tapınağı geçmekte. HTML5 olması ile cep telefonu ve tablet bilgisayarlarda da açabileceğiniz oyunu ayrıca playstore ve app store üzerinden de indirmeniz mümkün.

Ateş ve Su 4 Konusu

ateş ve su 4

Ateş ve su 4 oyna

Belirttiğimiz gibi oyun kristal tapınağında geçmekte Türkçe dil desteği yok fakat kontrolleri kolaylıkla yapmak mümkün. Ateş erkek ve su kız 4 oyunu toplamda 40 bölümden oluşmakta. İlk olarak 4 bölümden dilediğinizi seçebiliyorsunuz ek bölümleri açmak için kristal tapınağındaki bir önceki bölümlerin hepsini geçmelisiniz. Fireboy ve Watergirl olarakta bilinen ateş ve su kahramanlarını bitiş noktasına ulaşana kadar tek kişilik veya 2 kişilik yönetebiliyorsunuz. Her bölümde farklı farklı engeller karşınıza çıkacak bu engelleri birlikte çözmeli kilitleri, aynaları ve butonları kullanarak kahramanlarımızı yönetmeye çalışmalısınız. Bu oyunu tek başınıza oynamak çok bundan dolayı bir arkadaş bulabilirseniz veya kardeşinizle oynayabilirseniz çok daha fazla eğleneceğinize eminiz.

Oyun hakkında vereceğimiz bir diğer ipucu ise acele etmemek yani su eğer ateş çukuruna düşerse hayatını kaybeder yine aynı şekilde ateşde su çukuruna düşerse hayatını kaybeder ve oyun sona erer. Her iki kahramanı yönetirken dikkat edin eğer biriniz canını kaybederse bilin ki kalan kişi artık tek başına bu oyunu geçemeyecektir. Olurda geçere bir sonraki levelde çok daha iyi bir oyun ortaya çıkartmanız şart.

Ateş ve Su 4 Nasıl Oynanır?

ateş ve su 4

Ateş ve su 4 oyna

Oyuna başladığınızda siyah bir labirent içerisinde kırmızı olan ateş ve mavi olan suyu göreceksiniz. Ateşi kontrol etmek için yön tuşlarıno kullanacaksınız, suyu kontrol etmek için AWSD tuşlarını kullanacaksınız. İlk bölümde sola doğru yaklaşırsanız sizi labirentin diğer ucundan çıkartan ışın makinesine girebilirsiniz. Ateş ve su 4 oyununda yardımlaşmak oldukça önemli bazı yerlerde kahramanların boyu yetmeyebilir üst üste çıkarak hedefe ulaşmalısınız. Bölüm sonlarında yer alan 2 adet kapı bulunacak bunlardan birisi ateş için diğeri su için yanlış kapılara giderseniz kapılar açılmayacaktır. Bölümleri hızlı tamamlarsanız eğer çok daha iyi puan ve skor alabilir böylelikle kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ayrıca ateş kırmızı elmasları toplayabilirken, su sadece mavi elmasları toplayabilmektedir.

Ateş’i Kontrol etme: YÖN (Ok) tuşları

Su’yu kontrol etme: AWSD tuşları

Ayrıca bakınız: Diğer ateş ve su oyunları

Ateş ve su 4 Oyun Yorumları

Ateş ve su 4 oyna

Ateş ve su 4 oyna

Oyun gerçekten çok güzel. Bilgisayardan oynadığımız oyunun grafik açısından aynısı olmuş ama tabiki mobil olduğu için haritalar farklı. Tek sevmediğim yönü zıplama tuşunun yön tuşlarına bastığımızda çıkıyor olması. Umarım ayrı bir zıplama tuşu gelir. Bu güzel oyun için teşekkürler. 🙂

çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim bazı kişiler oyun açılamıyor diğor ama açılıyor.

oyunu çok sevdim de düğmelerde yenilik yapsınlar zıplama düğmesine basıyor olmuyo ateş yeşil sıvının içine giriyor.

oyun iyi ama kahraman secmek icin secenek ve 1 kişilik mi iki kişilikmi oynıcamızı kendimizin secmesi lazim bence.

ATEŞ VE SU EN SEVDİĞİM OYUNLARDAN BİRİ AMA KEŞKE HEP DONMASA HERKESE TAVSİYE EDERİM.

Çok sevdim kardeşlerimle oynamayı tercih ediyorum hem zararlı bir oyun değil hemde birlik ve beraberlik ne kadar önemli onu görebiliyoruz. Özellikle 7 yaşındaki kardeşim bayılıyor diğer ateş ve su oyunları arasında en çok beğeniyoruz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.