Hırsız Kardeşler 2

LoadingFavorilere ekle465 oynanma
LoadingFavorilere ekle465 oynanma
blank
Oyun Adı Hırsız Kardeşler 2
Diğer Adı Money Movers 2
Tür 2 Kişilik Oyunlar, Beceri Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 10
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Favori 1 kullanıcının favori oyunu

BENZER OYUNLAR

blank

Rastgele Basketbol 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

blank

Araba Futbolu 1 ve 2 Kişilik

2 Kişilik Oyunlar

blank

Kim Milyoner Olmak İster

Beceri Oyunları

OYUN HAKKINDA

Oyun dünyasının en kötü karakterleri ile tanışmaya hazır olun, son 3 yıldır birçok farklı bölümü çıkan hırsız kardeşler oyununun ilk bölümü ile sizlerleyiz. Hırsız kardeşler oyunumuz yeni oyunlar kategorisinde yerini alırken iki kişilik oynanma şekli ile kardeşleriniz veya arkadaşlarınızla birlikte sizlere farklı bir eğlence sunuyor.

Hırsız Kardeşler Oyun Serisi

blank

Sizlere anlatacağımız hırsız kardeşler 2 oyununda amacımız polislerle dolu bir labirentin içerisinden kameralara ve çeşitli güvenlik ekipmanlarına yakalanmadan çıkabilmek. Oyun içerisinde 20 farklı bölüm yer alıyor ve dikkatli bir şekilde ilerlenirse eğer hepsini kolayca bitirmek mümkün. Money Movers 2 ismiyle de bilinen bu oyunda adeta işletme oyunları oynuyor gibi keyifle ilerleyecek ve kardeşlerimizin hapishane kaçışında başarılı olmalarını sağlayabileceksiniz. Hırsız kardeşler 2 oyunu sonunda bonus bölümlerde bulunuyor böylelikle puan ve eğlence keyfini ikiye katlayabileceksiniz.

blank

Hırsız Kardeşler 2 Hangi Tuşlarla Oynanır

Mart 2015’te yayınlanan hırsız kardeşler 2 oyunu 20 zorlu seviyeye, iki kişilik oyun moduna ve 2D grafiklere sahip.

Oyunda küçük kardeşi kontrol etmek için WASD tuşlarını, abiyi kontrol etmek için YÖN tuşlarını kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.