Kim Milyoner Olmak İster

LoadingFavorilere ekle432 oynanma
LoadingFavorilere ekle432 oynanma
blank
Oyun Adı Kim Milyoner Olmak İster
Tür Beceri Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 10
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
blankLoading...
Favori 1 kullanıcının favori oyunu

BENZER OYUNLAR

blank

Hırsız Kardeşler 2

2 Kişilik Oyunlar

OYUN HAKKINDA

Türkiye’nin ve belkide dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan kim milyoner olmak ister şimdi html5 formatı ile oyunbot.com’da sizlerin huzurunda. Ülkemizde Kenan İmirzalıoğlu ile dahada popüler bir hale gelen bu yarışmanın online versiyonunu sitemizde kolayca hemen donmadan ve tam ekran oynayabiliyorsunuz.

Kim Milyoner Olmak İster Oyna

Ülkemizde her sınıftan ve meslekten insanın katıldığı bu yarışmanın oyun versiyonunda sizleri mükemmel bir heyecan bekliyor. Gerçek bir kim milyoner olmak ister oyunu oynamak istiyorsanız sitemiz doğru bir seçim. Peki bu oyunda bizleri neler bekliyor? Toplam 15 farklı soru sorulacak ve tüm bunlara doğru cevabı verebilirseniz eğer 1 Milyonluk büyük ödülü kazanabileceksiniz.

blank

Kim Milyoner Olmak İster Joker Hakları

blank

Oyunda toplamda üç adet jokeriniz bulunuyor bunlar sırası ile;

  • Yarı Yarıya joker hakkınız: Bu joker ile şıklar arasından 2 yanlış seçenek silinecektir.
  • Telefon hakkınız; Bu joker size bir arkadaşınız ile görüşme imkanı sorarak sorunun cevabını arkadaşınızdan almanızı sağlayacaktır.
  • Seyirciye sorma hakkınız; Bu hakkınızı kullanarak seyircilerin sorunuza cevap vermelerini yüzdelik bir dilim halinde görebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Nasıl Oynanır

blank

Oyunda size sorulan 15 soruyu doğru bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Oyuna Başla butonuna basarak yarışmanın ilk sorusu karşınıza çıkacak. Genelde ilk sorular çok basit olmakta ve bu ilk sorularda 30 saniye süreniz bulunuyor. Bu sürede doğru cevap verebilirseniz DOĞRU CEVAP yazısı gelecek ve ödülümü almak istediğiniz yoksa devammı etmek istediğiniz sorulacak.

Jokerlerinizi kullanmak için en üst sağ köşeden jokeri seçin böylece takıldığınız yerde devam etme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca bir ipucu ve hilede paylaşalım çoğu sorunun cevabı internette var bu yüzden eminiz kim milyoner olmak ister oyununda milyonlar sizin olacak 🙂

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.