Ben 10 Dünyayı Kurtarmak

LoadingFavorilere ekle8.536 oynanma
LoadingFavorilere ekle8.536 oynanma
Oyun Adı Ben 10 Dünyayı Kurtarmak
Diğer Adı Ben 10 World Rescue
Tür Ben 10 Oyunları, Çizgi Film Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (5 votes, average: 4,40 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

Kral Katili

Çizgi Film Oyunları

blank

Plants vs Zombies PvZ 1

Çizgi Film Oyunları

OYUN HAKKINDA

Cartoon Network Türkiye ekranlarında en çok oynan oyun olmayı başaran ben 10 dünyayı kurtarmak şimdi oyun bot ile sizlerle. Gerçekci grafikleri, Türkçe yazıları ile efsanevi bir ben 10 oyunu deneyimi sunacak olan dünyayı kurtarma oyunu ayrıca diğer ülkelerde World Rescue olarakta bilinmekte.

Sitemizde yer alan birden fazla ben 10 oyunları arasında sizlerde dilediğinizi seçip oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Şimdi dünyayı kurtarmak oyunu nasıl oynanır, oyunun konusu nedir ve nerelerde hangi detaylara dikkat edilmeli bunlar hakkında sizleri bilgilendirelim.

ben 10 dünyayı kurtarmak

Ben 10 Dünyayı Kurtarmak Konusu

Ben 10 dünyayı kurtarmak oyununda 2 farklı görev var ve oyun yüklendiğinde ilk olarak 1. görevden başlamalısınız. Bu görev tamamlanmadan 2. görev aktif edilmeyecektir buna dikkat edin arkadaşlar. Oyunun konusunda Büyükbaba Max, ve Gwen kaçırılmıştır ben ten ise onları kurtamalı. Görevlerin içerisinde 10 farklı seviye görüyoruz bu seviyelerin her birisi farklı ülkelerde geçecek ve yine farklı ben 10 uzaylıları ile oyunu oynayacaksınız.

Ben 10 Dünyayı Kurtarmak Nasıl Oynanır?

ben 10 dünyayı kurtarmak

Ben 10 uzaylılarını kontrol etmek için oyunda kullanacağınız toplam 5 farklı tuş bulunuyor bu tuşların ne işe yaradığı ve anlamları şu şekilde;

  • SAĞ OK tuşu: Uzaylıyı sağa doğru götürür
  • SOL OK tuşu: Uzaylımızı sola doğru hareket ettirir
  • Yukarı OK tuşu: Uzaylımızın zıplamasını sağlar
  • Z tuşu: Uzaylının yumruk saldırısı yapmasını sağlar
  • X tuşu: Uzaylının yeteneğine göre yapabileceği özel saldırısını ortaya çıkartır

Oyun içi detaylar;

İlk seviye Paris’den başlıyor ardından Rio de Janeiro, Tokyo, Yucatan ve Londra olarak devam ediyor. Aşağıda ki resimde de göreceğiniz üzere sağdan ve soldan düşmanlar gelecektir bunları yoketmek için hızlı davramalıyız. Yine yukarıda yer alan tuşları kullanarak önümüzden ve arkamızdan gelen düşmanları yokedelim. Sol üst taraftan özel enerjimiz ne kadar kaldı bunu görebilir ve yine kalan canımızı takip edebiliriz.

ben 10 dunyayi kurtarmak oyunu oyna

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.