Ben 10 Omnitrix Glitch

LoadingFavorilere ekle3.702 oynanma
LoadingFavorilere ekle3.702 oynanma
blank
Oyun Adı Ben 10 Omnitrix Glitch
Tür Ben 10 Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

Ben 10 Dünyayı Kurtarmak

Ben 10 Oyunları

blank

Toon Kupası 2019

Çizgi Film Oyunları

OYUN HAKKINDA

Ben 10, 2019 ve 2020 yıllarında da Cartoon Network ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Özellikle yeni Türkçe oyunlar yayınlayan CN Türkiye ekibi bu konuda çok başarılı bir yol izliyor. Omniverse serisinin ardından şimdide Omnitrix serisi gündemden düşmemekte. Bu yeni ben 10 oyununda ise yine ben ten saatini kullanarak ben 10 omnitrix glitch macerasına katılacağız.

Ben 10 ve Omnitrix Karakterleri

ben 10 omnitrix glitch

Ben 10: Omnitrix’in Sırrı gibi çeşitli konularda işlenen yeni çizgi filmlerde çocuklar farklı karakterlerle tanışmaya başladı. Ben 10 omnitrix glitch oyunu içerisinde de;

 • insanazor
 • böl-geç, rath
 • yıldırım gülle
 • şok kaya
 • dört kol
 • ateş topu
 • elmas kafa
 • pul kanat
 • şimşek hız
 • su tankı
 • güncelleme
 • vahşi asma
 • gri madde
blank

Ben 10 Omnitrix Glitch

Bildiğiniz gibi ben 10 omnitrix glitch oyununda her krakterin farklı güçleri, özellikleri ve yetenekleri var bu yüzden nerede hangisini kullanabileceğinizi iyi bir şekilde kestirmeniz gerekmekte.

Ben 10 Omnitrix Glitch Nasıl Oynanır ve İçerisinde Hangi Bölümler Var ?

blank

Oyuna başlamak için öncelikle yeşil play tuşuna basalım ardından kısa tanıtım girecek bunuda geçelim. Toplamda 4 farklı görevinizin bulunduğu oyunda öncelikle 1. görevden başlayacaksınız. Burada sizden bir ben 10 uzaylısı seçmeniz istenecek her uzaylının altında yüzde işareti bulunuyor bu işaret o karakterler ne kadar ilerlediğinizi sizlere bildirecektir.

Seçtiğiniz bölüm yüklendikten sonra artık ben 10 omnitrix glitch görevine başlamaya hazır olacağız. Her bölümün içinde yine 10 farklı seçenek ve uzaylı olacak seviyeleri tamamladıkça görevin yüzdeside yükselecektir.

Oyun Tavsiyesi: Toon Kupası 2019 Oyna

DNA Deşifre

Uzaylıların DNA’ları karıştı şeklinde bir uyarı çıkarsa eğer düzgün uzaylıları yeşil tık işareti olan tüplere taşımalıyız, eğer düzgün değilse kırmızı anahtar işareti olan tüpe taşımalıyız. Oyunda eğer ben 10 uzaylılarını biliyorsak dna parçalarını güzel bir şekilde yerleştirmeliyiz.

DNA hazırlığının bitmesinden sonra artık düşmanlarımızla savaşma vakti gelmiş demektir. Oyundaki en önemli amacımız düşmanların en alt tarafa ulaşmasına izin vermemek FARE’nizi kullanarak yer değiştirmeliyiz. Düşmanlara saldırmak ve onları yok etmek için güçlendirici tuşuna basmamız yeterli olacaktır.

Ben 10 Uzaylısını Hareket Ettirme: YÖN TUŞLARI

Ateş Etme: Otomatik kendisi ateş ediyor.

Uzaylı Alarmı

ben 10 uzaylı alarmı

Uzaylı Alarmı bölümünün içerisinde yine 10 farklı seviye yer alıyor ve 1 den başlayarak 10. seviyeye kadar bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun içerisindeki saldır ve yürü tuşlarını kullanarak ben 10 uzaylısını kontrol edecek ve karşısına çıkan düşmanları yoketmek için mücadele vereceğiz. Örneğin yürü butonuna 3 kez basarak üç adım gitmesinin emrini verecek sonrada saldır tuşuna basarak karşıdaki düşmanı vurmaya çalışacağız. Kaç adım gitmeniz gerektiğinizi kareleri sayarak ayarlayabilirsiniz. Tüm adımları uyguladıktan sonra sağ alt köşedeki oynat butonuna basmayıda ihmal etmeyin.

Aksiyon Saldırısı

Omnitrix Glitch oyununun son bölümünde ise aksiyon saldırısına katılacağız. Bu bölüm toplam 9 seviyeden oluşmakta ve ilk seviyeden itibaren zorluk bir hayli yükselmekte. ben 10 omnitrix glitch oynarken engelleri aşmak için doğru eylemi uygulamalıyız yani zıplayacaksak zıplama tuşuna, saldıracaksak kılıç tuşuna basmamız gerekiyor. Aksiyon saldırısında görevleri hızlıca yapmamız şart yeri gelecek yerden kayarak gidecek yeri gelecek yukarıdan birkaç adım zıplayarak ilerlemeye çalışacağız. Kısacası engelleri ve düşmanlarınızı atlatmak ve onları bertaraf etmek için hızlı ve seri olmalısınız.

ben 10 aksiyon saldırısı

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.