Ben 10 Omniverse Final Mücadele – Türkçe

LoadingFavorilere ekle32.072 oynanma
LoadingFavorilere ekle32.072 oynanma
Oyun Adı Ben 10 Omniverse Final Mücadele – Türkçe
Diğer Adı Ben 10 Final Clash The Ultimate Challenge
Tür Ben 10 Oyunları, Çizgi Film Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 10
Ziyaretçi Puanı
22 votes, average: 4,82 out of 522 votes, average: 4,82 out of 522 votes, average: 4,82 out of 522 votes, average: 4,82 out of 522 votes, average: 4,82 out of 5 (22 votes, average: 4,82 out of 5, rated)
blankLoading...
Favori 1 kullanıcının favori oyunu

BENZER OYUNLAR

blank

Kral Katili

Çizgi Film Oyunları

blank

Plants vs Zombies PvZ 1

Çizgi Film Oyunları

OYUN HAKKINDA

Ben ten oyunlarının 1 numaralı adresi oyunbot.com ile bugün birçok sitede açılmayan fakat bizim sitemizde sorunsuzca oynayabileceğiniz final mücadele ile karşınızdayız. Omniverse serisinin bir parçası olan ben 10 omniverse final mücadele oyununda bizlere eşlik edecek karakterler; Ben, Gwen, Rook, Kevin Attea ve Kombo olacak. Tüm bu kahramanların yardımı ile oyun boyunca Ben 10’u yöneterek final oyununu tamamlamaya çalışacağız.

Ben 10 Omniverse Final Mücadele Oyunu Oyna

ben 10 final mücadele oyunu

Son yıllarda Cartoon Network Türkiye ekibi çok sıkı bir şekilde çalışıyor ve dünya çapında yayılan onlarca ben 10 oyunu arasından en beğenilenleri Türkçe dil destekli olarak bizlere ulaştırıyor. Buna verebileceğimiz en iyi örnek Omnitrix Glitch oyunu olacaktır çünkü yeni serinin en yeni oyunu olarak dikkat ediyor. Ben 10 Omniverse Final Mücadele oyununda ise görevlerimizde bize dostlarımız ve uzaylılar yardımcı olacaklar. Her bölümünde ayrı bir heyecanın bulunduğu bu oyunun konusu, yapılması gerekenlerini kısaca özetleyelim.

Ben 10 Omniverse Final Mücadele Oyuna Başlangıç

ben 10 final mücadele

Öncelikle oyunumuz flash player ihtiyacı duymaktan bundan dolayı oyuna başlamadan önce bunu kontrol etmelisinizi aksi halde açılmaz. Büyük Mücadele isminede sahip olan Ben 10 Final Mücadele oyunu 2 farklı aşamada ilerliyor. Bunlardan birisi Gizli Şifre bölümü burayı elinizde şifre varsa oynayabilirsiniz eğer yoksa sağ tarafta yer alan 2. aşama olan bölümden devam etmelisiniz. Oyna bölümüne girdiğimizde Ben 10 Final Mücadele içerisinde Düello, Hikaye Modu ve Karşılıklı oynama bölümlerini göreceksiniz. Burada en çok oynayabileceğiniz yer muhtemelen düello olacaktır.

Düello kısmına girdikten sonra karakter seçimi istenecek yukarı da da belirttiğimiz gibi ben 10’un arkadaşları ve uzaylı karakterlerinden bir karışım yapmamız gerekecek. Her karakter ben 10’un farklı bir özelliğini ortaya çıkartacaktır. Örneğin; Kuvvet’li olmasını istersek Toon Kupası 2019 içinde de yer alan güçlü karakter Gokstad’ı seçebiliriz fakat bununda hızı düşük. Hızlı olsun istersek Atea en iyi karakter fakat bunda da malesef savunma gücü düşük. Bu nedenle ortalama bir karakter belirlemeli ve oyuna buna göre yön vermeliyiz.

ben 10 final mücadele

Yine rakiplerimizle savaşırken bilgisayarın kontrol edeceği karakteride seçmemizle birlikte karakter seçimi tamamlanmış olacak.

ben 10

Son aşamada ise oyun sahnesi seçim kısmına geleceksiniz burada yer alan sahneler; Tesisatçı Karargahı, Kharos Hacked, Yeraltı Şehri, Belwood’un Gökdeleni

Ben 10 Omniverse Final Mücadele Nasıl Oynanır?

ben 10 omniverse nasıl oynanır

Oyunu oynamak için kullanacağımız tuşları sırası ile şu şekilde;

Yön tuşları: Hamle yapmamızı sağlar

Z tuşu: Tekme atmamızı sağlar

X tuşu: Yumruk atmamızı sağlar

Yön + C tuşu: Özel gücümüzü kullanmamızı sağlar.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.
  1. blank
    Zalim 26 Temmuz 2019

    Diğer sitelerde türkçe açılmıyor burda sorunsuz çalıştı çok güzel bir ben 10 oyunu tavsiye ederim müthiş

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.