Aptallık Testi – Türkçe

LoadingFavorilere ekle2.191 oynanma
LoadingFavorilere ekle2.191 oynanma
Oyun Adı Aptallık Testi – Türkçe
Tür Cinbo Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

blank

Cinbo Elmas Peşinde

Cinbo Oyunları

OYUN HAKKINDA

İnternette binler kişi tarafından oynanan her ne kadar biraz saçma olsada bizleri eğlendirmeyi başaran bu oyun Türkçe olması ile birlikte Türk oyuncular tarafından da çok sevildi. Aptallık testi oyunu içerisinde toplamda 75 adet soru bulunurken bu soruların her birisi kafa karıştırıcı nitelikte. Şimdi bu oyun nasıl oynanır, detayları ve cevapları nasıl verilecek özellikle hangi noktalara dikkat edilmeli hızlıca bakalım.

Aptallık Testi Nedir ?

aptallık testi oyunu

Oyuna başlarken zaten size sonuçların gerçeği yansıtmadığı gösteriliyor yani bu oyun tamamen eğlence odaklı tasarlanmış. İlk sorudan itibaren aslında aklınızı ve zekanızı değil dikkatinizi ölçen bu oyunda soruları iyi okumalı ve seçeneklere dikkat etmelisiniz. Mesela ilk sorunuz şu; Başlamak için kırmızı butona basın diyor fakat sizin dikkatinizi mavi butona çekmek için bir ok işaretini mavi butonu gösterir şekle getirmişler. Zaten bu bölümü geçerseniz oyunun mantığını çabucak kavramış olacaksınız. Aptallık testi 1 bölümleri diğer oyunlar gibi zorlayıcı değil yani git gide zorlaşan bir yapısı yok sadece dikkatinizi yazılara verin ve cevapları en iyi şekilde bulmaya çalışın.

Aptallık Testi Nasıl Oynanır ?

aptallık testi oyunu

Oyunu oynamak için farenizi kullanmanız gerekiyor. Sizlere verilen soruları okuyarak hangisi size mantıklı gelirse farenizle o sonuca tıklamalısınız. Yeri geldiğinde bir resme tıklayacak yer geldiğinde bir şık seçmeniz iztenecek. Bazı bölümlerde klavyenizi kullanarak ekrandaki boşluğa yazı yazmanızda istenebilir.

Aptallık Testi Cevapları

aptallık testi oyunu cevapları

Türkiye’de ki birçok oyun sitesinde ki bunlara rekoroyun, dede oyun, oyun kuzusu, oyun gemisi, oyun skor ve oyun kolu dahil bu oyunun aynı sürümünü sitelerinde yayınlamakta. Fakat rekor oyun html tabanlı bu oyunu hazırlamış bu sayede mobil cihazlardan ve bilgisayardan da kolaylıkla oyunu açabilmektesiniz.

Oyunun cevaplarını bizde paylaşmak isteriz fakat bu şekilde oynanan bir aptallık testi oyunu malesef sizlere keyif aldırmayacaktır. Oyun her ne kadar gerçeği zaten yansıtmıyor olsada yinede kendi düşüncenizle çözmeniz daha faydalı olacaktır. Sizlerde oyunbot.com ile aptallık testi oyunun Türkçe, ücretsiz ve meb engelsiz oynayabilirsiniz.

Son olarak oyunu 2. 3. 4. ve 5. serileri bulunmuyor sadece ilk yayınlanan bu seriyi oynayabilirsiniz. Varsada muhtemelen bu oyunun çakmasıdır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.