Cartoon Network Masa Tenisi Muhteşem Turnuva – Türkçe

LoadingFavorilere ekle634 oynanma
LoadingFavorilere ekle634 oynanma
Oyun Adı Cartoon Network Masa Tenisi Muhteşem Turnuva – Türkçe
Tür Çizgi Film Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (1 votes, average: 4,00 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

Kral Katili

Çizgi Film Oyunları

blank

Plants vs Zombies PvZ 1

Çizgi Film Oyunları

OYUN HAKKINDA

Çizgi film oyunları denildiğinde akla gelen en iyi sitelerden birisi olan oyunbot.com ile bugün çizgi film karakterlerini yönlendirerek masa tenisi oynayacağız. Cartoon Network ekibi tarafından tamamen Türkçe dil desteği ile hazırlanan Masa Tenisi Muhteşem Turnuva oyununda bizleri neler bakıyor onlara bakalım.

Çizgi Film Karakterleri ile Masa Tenisi Turnuvası

blank

Masa tenisi turnuvası oyunu Turnuva ve Hızlı Oyun şeklinde iki farklı aşamada oynanabiliyor. Turnuva modunda girerseniz çeyrek final, yarı final ve final şeklinde aşamaları kazanabilirseniz kupayı kazanabilirsiniz. Hızlı Oyun kısmında ise bilgisayar size direk çizgi film karakterlerini çıkartarak hızlı bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

blank

Turnuva moduna girdiğinizde yukarıdaki şekilde karakter seçim kısmı karşınıza gelecektir. Buradan masa tenisi oynayacağınız karakteri seçeceksiniz. Kutup ayısı, Gumball, Adorabat, Jake, Raven, Mao Mao, Buttercup, Craig, Beast Boy, Gwen çıkıyor. 10 farklı karakter de kilitli olarak gelmekte.

Masa Tenisi Muhteşem Turnuva Nasıl Oynanır ?

blank

Oyunu oynamak çok basit çizgi film karakterinizi seçtikten sonra oyun başlayacak siz farenizi kullanarak tenis topuna vurabilirsiniz. Başka bir tuş kullanmanıza gerek kalmıyor.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.