Cartoon Network Penaltı Çekme – Türkçe

LoadingFavorilere ekle489 oynanma
LoadingFavorilere ekle489 oynanma
blank
Oyun Adı Cartoon Network Penaltı Çekme – Türkçe
Diğer Adı Penalty Power 2
Tür Çizgi Film Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 10
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

Kral Katili

Çizgi Film Oyunları

blank

Plants vs Zombies PvZ 1

Çizgi Film Oyunları

OYUN HAKKINDA

Cartoon Network Türkiye ekibi tarafından Türkçe olarak bizlere sunulan bir diğer oyunda Penaltı Çekme oldu. En sevdiğiniz karakterlerle kaleye şut çekeceğiniz nu oyunda toplamda aktı farklı kaleci ve altı farklı takım kaptanı var. Şimdi detaylıca nasıl oynandığına ve takımların nasıl oluşturulduğuna göz atalım.

Çizgi Film Karakterleri ile Penaltı Çekme

blank

Oyuna bağla tuşuna bastığınızda karşınıza takım ve kaleci oluşturabileceğiniz bir ekran gelecek. Kaptanlar arasında; Darwin, Wonder Women, Soğan, Mao Mao, Kutup ayısı ve Cyborg bulunuyor. Seçebileceğimiz kaleciler arasında ise; Gumball, Bumblebee, Elma, Adorabat, Boz Ayı ve Raven yer alıyor.

blank

Oyun turnuva şeklinde ilerliyor ve seçtiğiniz kahramanlar ilk turdan başlayarak ikinci tur, çeyrek final, yarı final ve final olarak kupaya kadar devam ediyor.

İlginizi Çekebilir; Toon Kupası 2020

Cartoon Network Penaltı Çekme Oyunu Hangi Tuşlarla ve Nasıl Oynanır ?

blank

Oyunda herhangi bir klavye tuşuna ihtiyacınız yok. Kalecinizi ve kaptanınızı sadece farenizi kullanarak kontrol edeceksiniz. Oyuna başlarken zaten size eğitim verilecek ve topa nasıl vuracağınızı kaleciyi nasıl yönlendireceğiniz gösterilecek. Penaltı çekme oyununa başladığınızda ilk olarak siz şut çekeceksiniz ve süre sınırınız içerisinde en çok golü atmaya çalışacaksınız. Topa vurmak için farenizi kalenin köşelerine veya istediğiniz bir tarafa hızlıca sürükleyin böylece rakibi geçebilirseniz gol atabilirsiniz. Kaleci olduğunuzda ise biraz bekleyin ve top nereye doğru gidiyorsa farenizi oraya sürükleyerek kaleciliğinizi güzelce yapın.

 

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.