Cartoon Network Toon Kupası 2020 – Türkçe

LoadingFavorilere ekle724 oynanma
LoadingFavorilere ekle724 oynanma
Oyun Adı Cartoon Network Toon Kupası 2020 – Türkçe
Diğer Adı Cartoon Network Futbol Oyunu 2020
Tür Çizgi Film Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 10
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (2 votes, average: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

Kral Katili

Çizgi Film Oyunları

blank

Plants vs Zombies PvZ 1

Çizgi Film Oyunları

OYUN HAKKINDA

Efsane oyun serisi 2020’de de devam ederek güncellenmeye devam ediyor. Cartoon Network Türkiye ekibinin başarılı oyunlarından Toon Kupası 2020 şimdi karşımızda. Oyunda yine mükemmel bir oyun deneyimi mükemmel bir oyun sistemi ve turnuva bizleri bekliyor. Şimdi özet bir şekilde Toon kupasının yeni oyununa bakalım.

Toon Kupası 2020 Oyun Modları

blank

Oyunu açtığınızda süper kahramanlarımız sizi karşılaşacak. Toplamda iki farklı oyun çeşidinin bulunduğu toon kupası 2020 oyununda dilerseniz turnuva dilerseniz hızlı pratik maç modunu açabiliyorsunuz.

Turnuva Modu

blank

Turnuva modunda karşımızda Türkiye’nin de aralarında yer aldığı birçok ülke çıkacak burada hangi ülke adına maç yapmak istiyorsanız onu seçelim. Ardından oyundaki en iyi en önemli yere geliyoruz burada Cartoon Network çizgi filmlerinde izlediğimiz karakterlerden üç kişilik bir takım oluşturmamız gerekiyor.

blank

İlk seçeceğiniz karakter takımın kaptanı olacak. Burada en dikkat etmeniz gereken nokta her karakterin belirli özelliklerinin bulunması. Kimi hızlı koşabilir kimi rakibini hızlıca devirebilir kimisi çok kolay bir şekilde gol atmayı başarabilir. O yüzden karakterlerin alt tarafındaki mavi, pembe ve sarı renkli bölümlere dikkat etmelisiniz.

blank

Oyundaki Karakterler; Soğan, Marceline, Cyborg, Elma, Şimşek Hız, Blossom, Craig, Raven, Badgerclop, Mao Mao, Gumball, Ben 10, Finn, Batgirl, Dört Kol, Robin, Wonder Woman, Kelsey, Panda, Jake, Bimo, Starfire, Mojo, Anais, Kutup Ayısıı, Buttercup, Ciklet, Darwin, Boz, Bubless ve Richard.

blank

Hızlı Maç Modu

Hızlı maç kısmında kendiniz karakter seçmeden bilgisayar sizin için üç farklı futbolcuyu seçiyor bu sayede daha kolay bir maç başlatmış oluyorsunuz.

blank

Toon Kupası 2020 Hangi Tuşlarla Oynanır

Oyunu oynamak için klavyemizdeki YÖN TUŞLARI ve BOŞLUK tuşunu kullanmalıyız.

YÖN tuşları oyunda karakterimizi hareket ettirip sağa sola sürüklemek için lazım.

BOŞLUK tuşu ise oyunda şut çekmemizi ve takım arkadaşlarımız arasında paslaşmamızı sağlamakta.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.