Kral Katili

LoadingFavorilere ekle4.175 oynanma
LoadingFavorilere ekle4.175 oynanma
Oyun Adı Kral Katili
Diğer Adı Murder - Kral Katili 1
Tür Çizgi Film Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
(7 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

Plants vs Zombies PvZ 1

Çizgi Film Oyunları

OYUN HAKKINDA

Newgrounds tarafından Exotworking Stüdyoları’na geliştirtilen İngilizce adı Murder, Türkçe adı ise Kral Katili şeklinde bilinen harika bir oyunla sizlerleyiz.

kral katili oyunu

Kral Katili Nasıl Oynanır ?

Her ne kadar korkunç ir oyun olarak bilinsede kral katili oyununda çok eğleneceğinize eminiz. Amacımız ise kral farketmeden onu bıçaklayabilmek bunun için sessiz olmalı sakin olmalı ve arkadan krala yavaş yavaş yaklaşmalıyız.

kral katili oyunu

Üst tarafta yer alan beyaz çizgiyi göreceksiniz bu çizgi siz BOŞLUK tuşuna bastığınızda kırmızı olmaya başlayacak eğer kral arkasını dönmeden onu bıçaklamayı başarırsanız bir sonraki bölüme geçebileceksiniz.

Eğer kralı öldürebilirseniz onun yerine geçecek ve yeni kral adayları art arda oyunda yer alacakalrdır. Her kral katili mevcut kralın tacını ve kıyafetini giyerek oyunda ilerlemeye çalışacaklar. Kralın yerine siz geçtiğinizde ise arkadan sürekli düşmanlarınız sizi öldürmek için mücadele verecek onları hızlıca yakalayabilirseniz tek kral siz olabilirsiniz.

Kral Katili Oyununda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyunda ki üst tarafta yer alan çizgi oldukça önemli boşluk tuşuna bastığınızda bu çizgi dolacaktur. Ayrıca kral arkasını dönecekken size öksürme, göz kaşıma gibi çeşitli ipuçları verilecek bunlar oyunda dikkat edilmesi gereken hususlar. Siz kral olduğunuzda ise arkanızdaki kral katilinin bıçağını tam kaldırmamış olması şart aksi halde ölebilirsiniz. Yakalandığınızda ise sonunuz zindan olacaktır.

YORUMLAR

Yazıya 1 yorum yapılmış.
  1. arif 28 Haziran 2020

    kral katili oyunu gerçekten harika birçok sitede denedim açılmadı ama bu sitede açıldı chrome tarayıcı kullanıyorsanız muhakkak flash player izni vermelisiniz. İlk kralı öldürdükten sonrası çok kolay 🙂

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.