Plants vs Zombies PvZ 1

LoadingFavorilere ekle3.135 oynanma
LoadingFavorilere ekle3.135 oynanma
blank
Oyun Adı Plants vs Zombies PvZ 1
Diğer Adı Bitkiler ve Zombiler
Tür Çizgi Film Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (3 votes, average: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

Kral Katili

Çizgi Film Oyunları

OYUN HAKKINDA

Geçtiğimiz yıllarda PopCap firmasını Microsoft Oyun Stüdyoları satın almıştı ve bu satınalma ile plants vs zombies oyunu Microsoft desteği ile geliştiriliyor ve günümüzde halen oynanıyor. Eğlenceli yapısı ile bitkiler ve zombilere karşı oyunu adıylada bilinen bu basit ama eğlenceli savaş oyununda bizler bitkileri kullanarak zombilere saldıracağız.

Plants vs Zombies – Bitkiler Zombilere Karşı

plant vs zombies 1 oyna

Plants vs Zombies 1 oyununda amacımız tarlalarımıza saldıran zombileri yokedebilmek. Onlarla mücadele için yollarımıza çeşitli nesneler ve saldırı ekipmanları yerleştirmemiz gerekiyor. Oyunu açtığınızda oyun oyna butonuna basalım karşınıza 3 farklı bölüm gelecektir ilki; Start Adventure, ikincisi; survival ve sonuncusu ise Puzzle. Adventure modu adından da anlaşılacağı üzere macera modu. Survival moduna geçmek için bir önceki bölüm olan Adventure’u tamamlamalıyız. Survival’da hayatta kalma mücadelesi verirken son bölüm puzzle ise çok daha zor bir senaryoya sahip.

Amacımız;

Oyundaki amacımız evinizi zombilerden korumak bunun için bitkilerle bir savunma hattı oluşturmalıyız. Zaten ilk bölümden itibaren sizlere neyi nasıl yapacağınız öğretici tarafından gösteriliyor. Bitkilerimiz oyun ilerledikçe çok daha iyi atış kapasitesi kazanacak ve daha iyi bir şekilde zombileri oyundan silip süpürebileceğiz.

Güneş neden önemli ?

pvz oyna

PvZ oyununun en önemli kısmı ise güneştir çünkü bitkilerin hayatta kalmaları için sürekli güneşe ihtiyaçları vardır. Zombi öldürdükçe ve oyunu oynadıkça gökyüzünden güneş ışıkları düşecek bunları toplamamız oldukça önemli. Aksi halde bitkiler gelişemez ve zombilerler mücadele edemezler.

Plants vs Zombies – PvZ 1 Nasıl Oynanır ?

blank

Oyunu oynamak için FARE kullanılacaktır. İlgili yerlere bitkileri yerleştirerek karşıdan gelen zombileri yoketmeliyiz. Öldürdüğümüz her zombi bize puan ve para kazandırırken ilerledikçe çok daha güçlü bitkilerde açmaya çalışacağız. Plants vs zombies oyununda ilerledikçe zombiler çok daha farklı noktalardan saldırabilirler bunun için tüm çim alanlara iyi bir savunma kurmamız gerekli. Yerleştirdiğimiz her bitki eğer fazla saldırı alırsa ölebilirler bu yüzden zombi sayısı arttıkça daha fazla bitki savunma hattı kurmamız şart.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.