Teen Titans Go Televizyon Koşusu – Türkçe

LoadingFavorilere ekle654 oynanma
LoadingFavorilere ekle654 oynanma
Oyun Adı Teen Titans Go Televizyon Koşusu – Türkçe
Tür Çizgi Film Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (No Ratings Yet)
blankLoading...
Favori 1 kullanıcının favori oyunu

BENZER OYUNLAR

blank

Kral Katili

Çizgi Film Oyunları

blank

Plants vs Zombies PvZ 1

Çizgi Film Oyunları

OYUN HAKKINDA

Flash Player desteği birçok tarayıcıda artık yok. Bu bağlamda tarayıcınızda oynanabilecek en iyi html5 oyunları size sunan oyunbot.com bugün sizleri Teen Titans Go televizyon koşusu oyunu ile buluşturuyor. Teen Titans Go Teenage serisinin bir parçası olan televizyon koşusu oyunu Türkçe dil desteği ile geliştirmeli bir yapıya sahip ve ilerledikçe karakterlerinizi daha da güçlü hale getirebiliyorsunuz.

blank

Teen Titans Go Koşu Oyunu

Oyun boyunca bir televizyonun içerisinde koşacaksınız ve çeşitli engellerin üzerinden atlayarak rakiplerinizden daha fazla puan almaya çalışacaksınız. Koştukça daha da fazla hızlanacak olan parkurda ayrıca altınları toplayarak kendinizi geliştirmek için çeşitli ekipmanlar alabiliyorsunuz. Bunlardan en basiti mıknatıs. Eğer mıknatıs ekipmanını alabilirseniz televizyon koşusunda etrafınızdaki tüm altınları belirli bir süre boyunca kendinize çekerek çok daha fazla gelişme imkanı bulabiliyorsunuz.

Oyunun alt köşesinde yer alan çizgiyi takip ederek ara noktalara ne kadar kaldığını görebilirsiniz. Siz oynadıkça kumandadan zapping yapılacak ve arka parkurun görüntüsü değişecek siz buna takmayın ve kendinizi tamamen daha hızlı koşmaya, altınların hepsini toplamaya ve engellere çarpmamaya adaklandırın.

blank

Teen Titans Go Televizyon Koşusu Hangi Tuşlarla Oynanacak ?

Oyunda her çıkan karakterin kendine has koşu ve uçuş şekilleri var. Kimi karakter parkurda zıplayarak ilerlerken kimisi uçtuğu için kontrol etmek daha kolay bir hale geliyor.

Kullanacağınız tuşlar;

  • Yön tuşları ile Aşağı Yukarı İleri ve Geri yapabilirsiniz.
  • Boşluk tuşu – Eğer karakteriniz koşarak ilerliyorsa boşluk tuşuna basarak zıplamasını ve iki kez basarak çift zıplama yapmasını yani daha fazla zıplamasını sağlayabilirsiniz.

Geliştirme Seçenekleri

Titans Jetonu:

  • Her geliştirme, jeton kalitesini ve miktarını arttırır.

Kalkan:

  • Titanları hasardan korur ve her geliştirmeyle etki süresini uzatır.

Kapatma:

  • Tehlikeleri etkisiz hale getirir ve her geliştirmeyle etki süresini uzatır.

Mıknatıs:

  • Manyetik alan kullanarak jetonları uzaktan kendine çeker.

İleri Sar:

  • Süper hızla ilerletir ve her geliştirmeyle alınan mesafeyi uzatır.

Fazladan Can:

  • Her karakter için fazladan canların kilidini açar.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.