Bir Ters Bir Düz

LoadingFavorilere ekle247 oynanma
LoadingFavorilere ekle247 oynanma
Oyun Adı Bir Ters Bir Düz
Tür İşletme Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

JackSmith Demirci Ustası

İşletme Oyunları

OYUN HAKKINDA

Yıllardır birçok çocuk ve yetişkin tarafından oynanan Bir Ters Bir Düz oyunu, çok kişilik oyun modları ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Önceki oyunlar flash desteği gerektirirken günümüz standartlarına göre yeniden yapılan bir ters bir düz oyunu, artık html5 kodlama ile tüm telefon ve bilgisayarlarda rahatlıkla oynanabiliyor.

Bu sayfamızda hem oyunu oynayabileceğiniz gibi 1 ters 1 düz nasıl oynanır detaylıca bu konularda bilgi sahibi olabileceksiniz.

blank

Bir Ters Bir Düz / G Switch Oyunu

Amacınız zamana karşı yarışırken hızlanan oyun yapısına ayak uydurabilmek. Karşınıza çıkan objelere çarpmadan hızlı bir şekilde platforma ayak uydurabilirseniz eğer oyunu kazanabilirsiniz. Tuşlara bastıkça karakteriniz yeri gelecek ters duracak yeri gelecek normal zeminde düz bir şekilde koşacak.

Kısacası eğer kazanmak istiyorsanız bir ter bir düz duracak şekilde hızlı hareketler yapmalı ve karakteriniz platformdan düşmeden ilerlemelisiniz.

Bir Ters Bir Düz Hangi Tuşlarla Oynanır

Birçok oyun fare veya klavye ile rahatlıkla oynanabilir hatta bu kural bir ters bir düz oyunu içinde geçerli. Ancak bu oyun çok kişilik modları desteklediği için eğer oyunu 1 kişilik oynamayacaksanız işiniz bir hayli karışacak. 2 – 3 – 4 – 5 ve 6 kişiye kadar oynanabilen bir ters bir düz oyununda her oyuncunun farklı kontrol seçenekleri bulunacak.

Tek kişi oynayacaksanız aşağı ve yukarı yön tuşlarını kullanabilir veya boşluk tuşuna basarak karakterinizi harekete geçirebilirsiniz.

blank

Bu resmi buraya koymak istedim çünkü eğer olurda altı kişi oynarsanız tüm tuşlar neler kolayca öğrenin. Kısacası birinci karakter Shift, ikinci M, üçüncü, sağ ok tuşu, dördüncü 3 rakamı, beşinci A ve altıncı X tuşunu kullanarak yarışa dahil olabilir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.