Çakma Brawl Stars – Brawl Royal

LoadingFavorilere ekle601 oynanma
LoadingFavorilere ekle601 oynanma
Oyun Adı Çakma Brawl Stars – Brawl Royal
Tür İşletme Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (1 votes, average: 1,00 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

Bir Ters Bir Düz

İşletme Oyunları

blank

JackSmith Demirci Ustası

İşletme Oyunları

OYUN HAKKINDA

Çakma oyunların bir numaralı adresi oyunbot.com ile bugün tam bir Brawl Stars çakması olan Brawl Royale oyununu oynayacağız. Fare ve yön tuşları ile oynana bu oyunda çeşitli silahlar, geliştirme seçenekleri ve mükemmel özelleştirmelerle brawl star oyununun galibi olmak için büyük bir mücadele vereceksiniz.

Çakma Brawl Stars Nasıl Oynanır ve Konusu

blank

Brawl stars oyununu hilesiz hırdasız güzel bir şekilde bilgisayarınızda online olarak oynamak istiyorsanız öncelikle PLAY tuşuna basmalısınız. Yükleme tamamlanınca birkaç reklam çıkabilir bunları atlayın ve devam edin. Unity Web GL ile geliştirilen bu oyunda herkesin adı Hallo ve herkez birbirine saldırmak için can atıyor. Oyunda amacınız tüm rakipleri yokedebilmek bu yüzden rakiplerinizi hızlı bir şekilde bulmanız gerekiyor.

Hangi Tuşları Kullanacaksınız ?

  1. AWSD ve YÖN yani OK tuşları karakteri sola sağa aşağı ve yukarı götürür
  2. Farenizi kullanarak düşmanlara ateş edeceksiniz

Brawl Stars İndirmeden Oyna

blank

Günümüzde birçok oyun artık telefonlara yüklenebilir hale geldi ve bilgisayarlar oynanan oyunların sayısı günden güne azalıyor. Brawl stars ile popülerliğini telefon oyuncuları sayesinde çok iyi bir dereceye getirdi. Sitemizdeki brawl royal oyununu hızlı bir şekilde oynamak için sizlere sunuyoruz. Böylece indirmeden tek bir tıkla oyunu bilgisayarınızda oynayabilir oyuna hızlı bir giriş yaparak rakiplerinizle mücadeleye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.