JackSmith Demirci Ustası

LoadingFavorilere ekle1.820 oynanma
LoadingFavorilere ekle1.820 oynanma
Oyun Adı JackSmith Demirci Ustası
Diğer Adı Demirci Eşek 1
Tür İşletme Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
blankblankblankblankblank (1 votes, average: 5,00 out of 5)
blankLoading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

BENZER OYUNLAR

blank

Bir Ters Bir Düz

İşletme Oyunları

OYUN HAKKINDA

Dünya çapında popüler olmayı başaran en iyi flash oyunları say deseler muhtemelen bunların ilk sırasında ülkemizde demirci eşek ve demir ustası adıylada bilinen jacksmith oyunu yer alır. Özellikle yayınladığı papa oyunları ile yakından tanıdığımız Flipline Stüdyoları tarafından 2012 yılında geliştirilen Jack Smith oyununda strateji, savaş ve geliştirme yeteneklerinizi yükselteceksiniz.

Jacksmith Oyunu

jacksmith demir ustası oyunu

Oyunun konusuna gelecek olursak kontrol ettiğimiz eşek karakteri bir demir ustası ve geliştirdiği silahlarla savaşçıları hazır hale getiriyor. Onlarca farklı kılıç arasında müşterinizin istediğini hazırlayarak puan ve para kazanmaya çalışıyorsunuz. Bu oyunun sadece 1. versiyonu bulunuyor bazı oyuncular 2. serisini araştırsada malesef yok. Fakat hacked yani hileli ve tüm bölümleri direk açık olarak gelen oyunuda piyasada bulunuyor.

Jacksmith Nasıl Oynanır ve Kılıç Nasıl Geliştirilir

jacksmith demir ustası oyunu

jacksmith demir ustası oyunu

Öncelikle bizim sitemizde paylaşılan son versiyondur ve günceldir yeni eklenen çağlar özelliği ile oynamaya hazırdır. Oyunda demir ustası olan Jacksmit’i kontrol etmeliyiz ve taşınabilir silah yapma arabasında yer alan demir eritme, şekillendirme ve dövme odalarında müşterinin isteğine göre simetrisi ve tutuşu düzgün savaç gereçleri üretmemiz lazım. Oyun sırasında tüm askerler donatılmış olmalı ve savaşçılar savaşırken onlara yeri geldiğinde yardımcı olmalıyız. Oyun boyunca daha iyi silahlar yapmak için çağlar atmalı, kendinizi ve savaşçılarınızı geliştirmelisiniz.

jacksmith demir ustası oyunu

jacksmith demir ustası oyunu

Seçmek, dökmek, dövmek, inşa etmek ve savaş yapmak için farenizi kullanabilirsiniz. oyununu en iyi şekilde oynamak için ilk bölümde sizlere sunulan öğreticiyle ilerlemenizde fayda var. Ayrıca oyun başlangıcında slot seçimi çok önemli örneğin 1. slotu seçerseniz tekrar kaldığınız yerden devam etmek için aynı bilgisayardan, aynı oyun sitesinden, aynı slotu seçmeniz gerekiyor.

jacksmith demir ustası oyunu

jacksmith demir ustası oyunu

Git gide çok iyi silahlar üreteceğiniz, savaşçılarınızı daha da güçlü hale getirebileceğiniz bu oyun eminiz hayatanızda oynayabileceğiniz ne iyi savaş, strateji ve gelişim oyunlarından birisi olmaya aday olacaktır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

blank

Lipton Akıllı Çay Bardağı

Çizgi Film Oyunları

GÜNÜN OYUNU
Oyunbot.com sitesi olarak 2009 yılından beri sizlerin yanınızdayız. Az ama kaliteli oyunları sizlerle buluşturmaya çalışan ekibimiz sizlere zararlı olabilecek hiçbir oyunu site bünyesinde barındırmamaktadır. Hiçbir ticari amaç gütmeden ilk olarak sizlerin eğlenmesi, mutluluğu ve sağlıklı gelişimini amaçlayan oyun bot ekibi, sitesini her geçen gün geliştirmeye ve değiştirmeye devam edecektir. Oyun siteleri arasında seçkin bir yere sahip olan oyun bot sitesinde sizlere birbirinden güzel ve yeni oyunları sunmaya çalışacağız. Sitemiz ile ilgili görüş düşünce ve önerilerinizi sosyal ağlardan ve iletişim saymanızdan bize yazın. Bu siteyi hep birlikte geliştirmek ve büyütmek için çabalarımız devam edecek.